Visos veiklos rūšys

Interjero projektavimas

Interjeras – baigiamasis būsto statybos etapas, turintis itin didelę reikšmę gyvenimo kokybei ir patogumui, todėl svarbu apgalvoti visas smulkmenas ir nedaryti klaidų. Tačiau klaidų nedaro tik ne pirmą kartą būstą įsirengiantys, o jei tai Jūsų pirmasis būstas, klaidų išvengti bus sunku. Nebent interjero projektavimą ir kūrimą patikėsite šios srities specialistams – UAB „AVADI“.

Patikima mūsų interjero dizainerių komanda priims bet kokį iššūkį, nesvarbu, kokios paskirties objektą norite įrengti ir koks stilius – Jūsų mėgstamiausias. Mes pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius patenkinantį ir viziją įgyvendinti pasiruošusį dizainerį ir viso projektavimo metu dirbsime kartu.

Suprojektuojame pilną būsto interjerą ir pateikiame klientams brėžinius bei vizualizacijas, kur klientai gali matyti baldų išdėstymą ir projektus, mūsų parinktus šviestuvus, spalvas, detales ir kitus interjero elementus. Taip pat paskaičiuojame reikiamų medžiagų kiekius ir sąmatą, o tai dažniausiai leidžia sutaupyti pinigų. Papildomai susitarus atliekame autorinę priežiūrą vykdant statybos ir apdailos darbus.

Įgyvendinti interjero darbai

AVADI tikslai

Profesionalumas

Kokybės ir
kainos santykis

Bendradarbiavimas

Darbo sparta

Estetika

Laimingas klientas