JSC

„AVADI“

Construction company,
covering a large part of
activities.

More   

LT EN RU

UAB

„AVADI“

statybinė organizacija,
apimanti didelę dalį
veiklos rūšių.

Plačiau   

 

Completed projects

Veiklos rūšys

Daugiabučių
namų statyba

UAB „AVADI“ siūlo itin modernius ir erdvius butus, nes didelį dėmesį skiria erdvių išplanavimui ir geriausio sprendimo paieškoms

Visuomeninės
paskirties

namų statyba

Visuomeninės paskirties objektams keliami itin aukšti kokybės ir saugumo reikalavimai, nes jie yra naudojami intensyviau nei, pavyzdžiu, individualūs gyvenamieji namai.

Individualių
namų statyba

Namai, kuriuose gyvename – mūsų gyvenimo ir asmenybės atspindys, dėl to klientams siūlome įvairaus dizaino ir stiliaus individualius namus kiekvieno poreikiams ir vizijoms.

Apželdinimo darbai

Kai daugiabutis arba individualus namas jau pastatytas, laukia kitas svarbus darbų etapas – tai apželdinimas.

Grindinio trinkelių
klojimo darbai

Mūsų specialistai pataria, kokio tipo trinkelės tinkamiausios Jūsų sklypui, kaip jas suprojektuoti, kokio pločio takelius daryti ir kitais klausimais, todėl galite būti tikri, kad grindinys bus praktiškas, patogus ir ilgaamžis.

Žemės darbai

Žemės darbai apima įvairias veiklas: kelmų rovimą ir išvežimą iš sklypo, žemių kasimą pamatams, sklypo lyginimą, įvažiavimų į kiemą įrengimą, įvairių biriųjų medžiagų (juodžemio, smėlio, grunto, skaldos ir t. t.) atvežimą į sklypą, statybinių atliekų išvežimą ir kt.

Interjero
projektavimas

Interjeras – baigiamasis būsto statybos etapas, turintis itin didelę reikšmę gyvenimo kokybei ir patogumui, todėl svarbu apgalvoti visas smulkmenas ir nedaryti klaidų.

Inžinieriniu
tinklų įrengimas

Inžineriniai tinklai – tai sklype ir už jo ribų nutiesti vandentiekio, nuotėkų šalinimo, šilumos, dujų, technologiniai vamzdynai, elektros perdavimo bei telekomunikacijų linijos su jų maitinimo šaltiniais ir įrenginiais.

Transporto ir
mechanizmų nuoma

Įvairus statybinis transportas ir mechanizmai reikalingi visų statybų metu, tiesiant inžinerinius tinklus, apželdinant sklypą, klojant grindinio trinkeles ir atliekant bet kokius kitus žemės darbus.

AVADI Goals

Professionalism

Quality and
price ratio

Collaborating

Speed of work

Aesthetics

Happy customer